Djeca NK Ivančice U-8, U-9 i U-12 u Novom Marofu postigla odlične rezultate

Malonogometnim turnirom u Novom Marofu dominirala je NK Ivančica!

NK Ivančica odličnom igrom i tehnikom osvojila publiku!

1. mjesto U-8 izlazna ekipa i 3. mjesto U-8 ulazna ekipa pod vodstvom Dražena Belcara.

1. mjesto U-9 ekipa pod vodstvom Filipa Šagija

2. mjesto U-12 ekipa pod vodstvom Ivice Cikača
NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744