Poziv na redovnu godišnju skupštinu NK Ivančice

Skupština je izvještajna te se mole svi članovi kluba koji su uplatili članarinu i koji su produžili svoje članstvo da se odazovu pozivu na Skupštinu.

NK Ivančica 1910. – 1930.

Koliko već postoji igralište sadašnjeg NK Ivančica? Tko je donio prvu loptu u naš kraj?

NK Ivančica 1930. – 1950.

Kako je osnovan NK Ivančica?

NK Ivančica 1970. – 2000.

NK Ivančica osvojila kup i plasirala se u Zagrebačku zonu

NK Ivančica 2000. – 2010.

Prevladavanje krize u klubu