Ostvarene visoke pobjede U13 i U15 selekcija NK Ivančice!

NK Kučan-Trnovec ugostio uzraste U13 i U15 NK Ivančice

Ostvarene visoke pobjede oba uzrasta!

Naši mladi dečki uzrasta U13 i U15 ostvarili su visoke pobjede nad igračima NK Kučan-Trnovec.

Prvi susret odigrali su mlađi pioniri koji su slavili rezultatom 7:2 (3:2 poluvrijeme).

Dobru igru ivančana uplodili su: Nikola Ravlić sa tri postignuta gola, Nino Možanić sa dva te se Matija Jug i David Varga upisuju u strijelce sa po jednim postignutim golom.

Za mlađe pionire nastupili su: Erik Miletić, Nikola Friščić, Siniša Hrgar, Dorian Sambolec, Roko Lončar, Gabrijel Hojsak, David Varga, Erik Bencek, Nino Možanić, Matija Jug, Nikola Ravlić, Dario Belač, Nino Kolačko i Lovro Glavica.

U drugoj utakmici slavili su opet ivančani rezultatom 8:0 nakon blijedog prvo poluvremene koje je završilo 0:0.

U bombastičnom drugom poluvremenu u strijelce se upisuju: Nikola Koren sa tri gola, Sven Hrgar, Dino Sanković-Lukačić, Gabrijel Pavlina, Jurica Maček i Patrik Kušen.

Za pionire (U15) nastupili su: Dino Ribić, Petar Peharda, Antonio Osmanović, Josip Đura, Roko Bencek, Bruno Sonjarić, Sven Hrgar, Nino Harjač, Dino Sanković, Gabrijel Pavlina, Nikola Koren, Patrik Kušen i Jurica Maček.