Ekipa U9 osvojila odlicno 2. mjesto na 4.VARAŽDIN CUP-u – Volim nogomet

U9 NK Ivančice (2011. godište) drugi na turniru u Varaždinu.

Ekipa u9 NK Ivančice (2011. godište) nastupila je na turniru iz naslova i osvojila odlično drugo mjesto. Naša se ekipa u finale plasirala kao prvoplasirana u skupini od 5 ekipa između kojih su bili i hrvatski i mađarski prvoligaški klubovi (Slaven Belupo, Kaposvar). U finalu je bolja bila ekipa Lumena. Čestitke dečkima na ostvarenom vrlo dobrom rezultatu.

Rezultati u skupini:

Ivancica – Mala Subotica 2:1

Ivancica – Varazdinske Toplice 1:0

Ivancica – Slaven Belupo 2:2

Ivancica – Kaposvar 2:1

Finale:

Ivancica – Lumen 0:5

Igrali su:

Lovro Pintarić

Juraj Martinčević

Ivano Križan

Sven Vincek Harjač

Damjan Borovec

Patrik Prekupec

Karlo Sever

Marko Ribić

Adrian Hranić

Niko Bencek

Cristiano Habek


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744