NK Ivančica poražena od Golubovca i Borca sa po 1:3

NK Ivančica Ivanec

Pripremajući se za početak prvenstva u 1. županijskoj nogometnoj ligi Varaždin, nogometaši Ivančice proteklog vikenda su odigrali dvije prijateljske utakmice i u obje doživjeli poraze sa 1:3. Najprije ih je u subotu u Novom Golubovcu pobijedio Golubovec, uz počasni gol Eduarda Vusića, a zatim ih je u nedjelju u Imbrovcu pobijedila momčad Borca, a gol je postigao Marget Piskač.
Tijekom kolovoza ih očekuju još tri prijateljske utakmice i jedna kup utakmica.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744