EFCO – U9 KUP IVANEC 2019

IVANČICA osvojila U9 KUP – IVANEC 2019

Organizator: NK Ivančica Ivanec
ŠKOLA NOGOMETA NK IVANČICE IVANEC zajedno s roditeljima ovog je vikenda 26. i 27. siječnja, uspješno organizirala dva međunarodna malonogometna turnir „EFCO – U9/10 KUP IVANEC 2019“ za igrače rođene 2009. i 2010. godine.

U subotu, 26.1.2019. na “EFCO – U9 KUP IVANEC 2019″ turniru nastupilo je 14 ekipa, a naslov je osvojila U9 ekipa NK IVANČICE IVANEC (plavi) u sastavu: Adrian Galić, Alen Kunalić, Ivano Križan, Filip Cahunek (K), Leon Glasnović, Luka Habek, Jan Mendaš, Martin Korpar, Filip Ravlić (zbog bolesti nije nastupio Vito Levanić). Trener U9 ekipe: Filip Šagij

Naša je ekipa ostvarila dvije pobjede u skupini protiv NK Novog Marofa i NK Varteksa, te je prikazala odličnu igru u četvrtfinalu, svladavši NK RUDAR D.Z. rezultatom 4:0.

U polufinalu, naša je ekipa, u neizvjesnoj utakmici svladala ekipu NK Međimurje Čakovec rezultatom 1:0 prekrasnim pogotkom Alena Kunalića.

U finalu je protivnik bila odlična ekipa ŠN LUMEN, te je naša ekipa uz požrtvovnu igru (posebice Leona Glasnovića) i sigurnog Adrijana Galića odigrala 0:0 u regularnom dijelu. Nakon toga, pristupilo se izvođenju sedmeraca, na kojim su se istakli vratar Galić, Alen Kunalić, te strijelac odlučujućeg sedmerca, Ivano Križan, što je bilo dovoljno za osvajanje prvog mjesta na turniru, bez primljenog pogotka, na veliko veselje prisutnih igrača ostalih selekcija našeg kluba, te roditelja.
Velike čestitke našim dečkima na prikazanoj igri, borbenosti i zajedništvu!

Treće mjesto osvojio je NK Međimurje Čakovec, koji je u susretu za treće mjesto pobijedio SLAVEN BELUPO s 1:0.

Najboljim golmanom turnira proglašen je ADRIAN GALIĆ – NK IVANČICA IVANEC, najbolji strijelac je GABRIJEL VIDAČEK – 6 pogodaka iz ŠN LUMEN, dok je najbolji igrač JAN KOROTAJ – ŠN LUMEN.

Također, potrebno je istaknuti da je NK Ivančica sudjelovao na turniru sa 3 selekcije.
NK Ivančica Tamno-plavi: Paulo Stolnik, Kristijan Risek, Damian Hranić, Martin Borovec, Mateo Sipek, Niko Bencek, Roko Kuća, Damjan Borovec i Slavinec David.

NK Ivančica Bijeli: Jan Putarek, Cristiano Habek, Sven Vincek Harjač, Lovro Pintarić, Petar Jamnić, Patrik Cahunek.

Zahvaljujemo svim ekipama na sudjelovanju!

Nagrade je najboljim pojedincima i momčadima podijelio Josip Grđan, predsjednik NK Ivančice Ivanec, zahvalivši se pritom svim roditeljima i donatorima na sudjelovanju u organizaciji jednog od najboljih i najljepših turnira koje su do sada imali prilike posjetiti. Sportski dio vodio je prof. Damir Friščić, sportski direktor NK Ivančice.

ORGANIZATOR – NK IVANČICA zahvaljuje svim roditeljima, sponzorima i donatorima:

CONEXIN d.o.o., GENERALI, Trgovina CHIBO, HOTEL ORION, KERAMIKA MECENA, OČNI CENTAR d.o.o., ELCON d.o.o., Pekara KLAS, VUGRINEC d.o.o., Donator Dijana HABEK, Frizerski salon SENSUAL, Caffe bar MATRIX, Trgovina MARICA, STH d.o.o., Mesnica JUG, Computer Shop HABEK, GEP j.d.o.o., Obrt za strojno žbukanje i fasade, vl. Stjepan Grdak,  Kavana IVANA, Restoran LIPI, TESLA d.o.o.,  Rock Club BAZA DVOJKA, IVANEČKA Pekara, GYM 23, GREGUR – INVEST d.o.o., ZAGREBAČKA BANKA, FRODDO – Ivančica d.d., Krešimir FUTURA, GPT Đurasek, DRVODJELAC d.o.o., HEW i drugi…