Pioniri Ivančice pobijedili Pitomaču 3:1

Ivančica - Pitomača

U subotu, 7.10., u Ivancu se odigrala utakmica sedmog kola Pioniri “A”. Igrali su Ivančica i Pitomača, a sudio je Ivica Svetec iz Zagreba. Za Ivančicu su golove zabili Sven Hrgar (2 pogotka) i Patrik Kušen te su tako pobijedili Pitomaču 3:1. Iduća utakmica je na rasporedu za 14.10., a igraju Ivančica i NŠ Međimurje – Čakovec.

 


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744