Veterani ovaj vikend u Rovinju!

Veterani NK Ivančica

Veteranska selekcija predstojećeg vikenda nastupa na 16. dvoranskom prvenstvu veterana HNS-a u Rovinju. Na prvenstvu će se za naslov prvaka boriti 24 ekipe smještene u osam skupina s po tri ekipe. Nakon utakmica razigravanja po skupinama koje su na rasporedu u petak poslijepodne te u subotu prijepodne, u daljnji krug natjecanja na ispadanje, tj. u osminu finala plasirat će se najbolje dvije ekipe iz svake skupine. Osmina finala i četvrfinale su na rasporedu u subotu poslijepodne, dok su polufinalne utakmice te utakmice za treće mjesto i na kraju utakmica za naslov prvaka na rasporedu u nedjelju prijepodne. Naši veterani su smješteni u skupinu F u kojoj će im protivnici biti ekipe Bilice iz Šibenika te Jaruna iz Zagreba, a utakmice su im na rasporedu u petak u 15:35 te u subotu u 13:50. Put Rovinja kreće 12 igrača te četiri člana stručnog stožera i logistike. Poželimo našim veteranima sreću i da što duže ostanu na turniru!


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744