NK Ivančica slavila sa 2 pogotka Tomislava Jagića

Susret u Margečanu odlučili 2 pogotka T. Jagića i timska igra cijele ekipe NK Ivančice.

Ivančica je dominirala u prvom poluvremenu što je rezultiralo sjajnim pogodcima kapetana Ivančice Tomislava Jagića u 31 i 42 minuti prvog poluvremena.  NK Mladost (M) pružala je žestok otpor i odigrala vrlo dobro, ali bez realiziranih šansi za pogodak.

U drugom poluvremenu, Mladost je krenula napadački s ciljem sustizanja rezultata, ali nisu uspjeli. Ivančica je do kraja uspjela zadržati rezultat 0:2 koji je mogao biti i veći jer je treći pogodak spasila stativa protivničkog gola.

Nakon utakmice Dario Ribić izjavio je: “Očekivali smo napetu utakmicu jer Mladost Margečan je dobra ekipa.

U drugom poluvremenu mogli smo zabiti još 2 pogotka, ali važno je da smo pobijedili, evo već osam puta za redom. U sljedećoj utakmici protiv Vinice očekujem da ćemo nastaviti niz pobjeda!”

Kapetan NK Ivančice Tomislav Jagić: “Vesele me pobjede, ne zanimaju me golovi. Hoću pobjede i taj osjećaj nakon utakmice! Prvo poluvrijeme smo odigrali dobro i zabili smo 2 pogotka.

Utakmica je bila čvrsta, prava natjecateljska, čestitam Mladosti na dobroj igri. Drugo poluvrijeme nije bilo tako dobro, jer nismo realizirali nekoliko šansi i dopustili smo da nam protivnik dođe do gola i u priliku za pogodak. Na kraju smo zasluženo slavili.

Zadovoljni smo atmosferom, očekujemo da će doći navijači i u većem broju. Želimo još više navijača.” kazao je T. Jagić, kapetan NK Ivančice.

Ove sezone Ivančica je već dokazala da nije slučajno pobijedila 8 uzastopnih utakmica te da zasluženo drži 1. mjesto na tablici.

Naravno, bez obzira na veliku nogometnu kvalitetu koju posjeduje NK Ivančica, do kraja sezone slijedi velika borba za 1. mjesto na tablici i ulazak u međužupanijsku ligu.

Ovom pobjedom, Ivančica je osvojila nova 3 boda i u sljedećoj utakmici na domaćem terenu u Ivancu dočekuje NK Vinicu. Utakmica je na rasporedu u nedjelju, 21.10.2018. godine u 15:00 sati na gradskom stadionu u Ivancu.