Podravina - Ivančica

U-13 Mlađi Pioniri Ivančice izgubili od NK Podravine

10. kolo 1. NL – Mlađi pioniri (U-13), 18/19
U-13 momčad NK Ivančice trenutno se nalazi na desetom mjestu koje im i u slijedećoj sezoni ponovno jamči nastup u ovom elitnom natjecanju koje spada u prvi državni rang.

Mlađi Pioniri NK Ivančice odigrali su u subotu, 27.10.2018. utakmicu 10. kola Prve NL Središta Sjever protiv NK Podravine iz Ludbrega. Bio je to ujedno i derbi začelja u kojem su ovaj put uspješni bili igrači ludbreške momčadi pobijedivši rezultatom 3 – 1.

 


Iako je ivanečka momčad veći dio prvog poluvremena bila bolji protivnik na poluvrijeme su otišlo rezultatom 1 – 0 za domaću momčad. Isti scenarij odvijao se tijekom drugog poluvremena na čijem je početku, pogotkom Siniše Hrgara,  Ivančica uspjela izjednačiti rezultat. U trenucima kada se činilo da će ivanečka momčad preokrenuti rezultat te doći do pobjede, desile su se dvije pogreške zahvaljujući kojima je domaćin uspio osvojiti tri boda koji im ipak nisu bili dovoljni da i na ljestvici preteknu našu momčad.


Spomenimo kako je u ovu utakmicu ivanečka momčad ušla oslabljena za dva vrlo bitna igrača, tako da je morala nastupiti bez kapetana momčadi Davida Varge i Tea Martinčević koji su ozlijeđeni i oni neće moći igrati dok se ne oporave.

Momčad NK Ivančice trenutno se nalazi na desetom mjestu koje im i u slijedećoj sezoni ponovno jamči nastup u ovom elitnom natjecanju koje spada u prvi državni rang u kojem se redovito zadnjih godina natječu mlađe dobne skupine NK Ivančice.

Za Mlađe Pionire (U-13) NK Ivančice nastupili su: Erik Miletić, Nikola Friščić, Gabrijel Hojsak, Noa Šešet, Roko Lončar, Dorian Sambolec, Nikola Ravlić, Matija Jug, Dario Belač, Erik Bencek, Siniša Hrgar, Saša Šmintić, Nino Kolačko, Mateo Maček, Luka Mihalinec, Noa Bančić i Lovro Glavica.

Sljedeću utakmicu Mlađi Pioniri NK Ivančice igraju na domaćem terenu protiv Varaždina koji je na 3. mjestu na tablici. Utakmica je na rasporedu u subotu, 03.11.2018. godine u 10:00 sati i to je ujedno i posljednja utakmica jesenskog dijela sezone.


Rezultati 10. kola, 1. NL – MLAĐI PIONIRI (U-13) 18/19

Ludbreg Podravina – Ivančica 3:1
Varaždin Varaždin – Bjelovar 0:0
Čakovec Međimurje – Slaven Belupo 4:1
Koprivnica Koprivnica – NŠ Međimurje-Čakovec 0:1
Ždralovi Mladost – Radnik Križevci 0:6
Varaždin Varteks – Rudar 5:0

Prva NL – Mlađi pioniri (U-13)NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744