Ivančica Ivanec 1:1 Mladost Margečan

Remi u lošoj igri!
Ivančica - Mladost Margečan

1. ŽNL Varaždin 18/19
Ivančica i dalje uvjerljivo drži prvo mjesto na tablici sa 7 bodova prednosti ispred Vinice protiv koje u gostima igra iduće nedjelje 12.5.2019. u 17 sati.

U tvrdoj utakmici naša momčad nije pronašla način da nadigra zatvorenu igru gostiju, a kada se još i ne iskoriste prilike oči u oči s protivničkim vratarom rezultat i ne može biti drugačiji.


Generali - sponzor NK Ivančice     

Strijelac;  Vrbanić.

Ocjene trenera;   Andreić 5,5, Vuglač  6, Vinceković  6, Vuković 5, Loparić 5,5, T. Jagić 6,5, Ribić 6,5, Eršegović 5 (Kolarek od 66. min. 5,5), Božak 5, Vrbanić 6,5, M. Jerebič 5,5.

U slijedećem kolu naša momčad biti će na najtežem ispitu u dosadašnjem dijelu prvenstva jer idemo u goste drugoplasiranoj Vinici. Utakmica se igra u Vinici u nedjelju 12.05., s početkom od 17,00 sati.
NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744