Ivančica 0:1 Zelengaj

IZGUBILI U ODLIČNOJ UTAKMICI!

1. ŽNL Varaždin 18/19

Nažalost u jednoj od najboljih utakmica zadnjih godina u Ivancu nismo pronašli dovoljno mira da savladamo izvanrednog vratara gostiju koji je obranio baš sve naše udarce, a bilo ih je mnogo i iz dobro pripremljenih akcija. Igrači Zelengaja su se postavili vrlo kvalitetno, bili su vrlo oštri, na sve su načine ometali našu igru i u konačnici su uspjeli iz Ivanca odnijeti važne bodove za naš klub.

Ocjene igrača; Andreić 6, Friščić 6, Vuković 6 Loparić 5, D. Jagić 6, Gregur 6, Ribić 6,5, Eršegović 5 ( Vinceković od 55. min. 5,5 ), T. Jagić 6,5, Božak 6,5, (Vuglač od 25. min. 6), M. Jerebič 5 (D. Jerebič od 70. min. 6).

U slijedećem kolu koje je na rasporedu u nedjelju, 26.05., gostujemo na vrućem terenu u Gojancu gdje igramo protiv NK Plitvica. Utakmica se igra od 17,30 sati.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744