Ekipa U9 viceprvak županijske lige
U9 NK Ivančica 8.5.2019

U9 NK Ivančica

Proteklog je vikenda kompletirano Županijsko prvenstvo uzrasta u9 (2010. godište i mlađe). Naša je ekipa pobijedila ekipu NK Varteksa rezultatom 4:1 (strijelci: Martin Korpar x2, Filip Cahunek i Ivano Križan). Tom je pobjedom ekipa u9 okončala uspješan proljetni dio prvenstva (bez poraza i  uz gol razliku 17:4) i na kraju zauzela vrlo dobro drugo mjesto na prvenstvenoj tablici iza prvoplasiranog Novog Marofa, a ispred Slobode Varaždin, NK Varaždina, NK Podravine i NK Varteksa. Za ekipu u9 su kroz sezonu nastupali:

Šipek Mateo,

Mendaš Jan,

Cahunek Filip,

Galić Adrian,

Kunalić Alen,

Korpar Martin,

Stolnik Paulo,

Slavinec David,

Borovec Martin,

Glasnović Leon,

Ravlić Filip,

Risek Kristijan,

Levanić Vito,

Putarek Jan,

Habek Cristiano,

Habek Luka,

Hranić Damian,

Borovec Damjan,

Pintarić Lovro,

Križan Ivano,

Martinčević Juraj,

Geček Zenn,

Bencek Niko,

Sven Vincek Harjač.

Čestitke dečkima na vrlo dobrom plasmanu i prikazanoj igri.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744