1. mjesto na turniru u Ormožu

Ekipa djece U9 osvojila turnir u Ormožu

U9 NK Ivančica
Djeca i roditelji U9 ekipe NK Ivančice s oduševljenjem slavili 1. mjesto u Sloveniji!

U subotu 15.06. NK Ivančica Ivanec sudjelovala je sa ekipom U9 na međunarodnom turniru u sklopu otvorenja Sportskog parka u Ormožu. Naša ekipa osvojila je 1. mjesto uz 4 visoke pobjede. U prvoj je utakmici ostvarena pobjeda protiv NK Središća rezultatom 2:0, zatim protiv NK Koranta 8:0, NK Ormoža 6:0, te protiv NK Kungote 6:3. Najboljim igraćem turnira proglašen je igrač naše ekipe Sven Vincek Harjač, koji je ujedno bio i najbolji strijelac. Navedeni je turnir poslužio kao dobra priprema pred odlazak na “U9 EFCO Euro Championship 2019” koji će se od 21. do 23. lipnja održati u Beču na kojem će nas ekipa u skupini odmjeriti snage sa ekipama FC Hohenems, Vfb Klosteneuburg, Juniors OO, Szeged, te sa velikanom svjetskog nogometa, AS Romom.

Za NK Ivančicu u Ormožu su nastupili:

Adrian Galić

Leon Glasnović

Alen Kunalić

Filip Cahunek

Ivano Križan

Martin Korpar

Damian Hranić

Paulo Stolnik

Sven Vincek Harjač

Davor Putarek

Radi ozljede izostao je Jan Mendaš.
NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744