Prijateljski susreti djece iz Slovenije i Hrvatske!

NK Ivančica ugostila djecu iz Slovenije – prijateljske utakmice

U11 Ivančica - Radenci; 0:4 U13 Ivančica - Radenci; 8:1
U11 i U13 - mlađi dobni uzrasti Ivančice i Radenske Slatine iz Slovenije odigrali u Ivancu dvije prijateljske utakmice.

Ove su utakmice bile još jednu u nizu provjera pred početak nove sezone u kojoj se mladi igrači Ivančice natječu u Prvoj ligi Hrvatskog nogometnog saveza Središta sjever

U utakmici 11-godišnjaka rezultatom 4:0 bolji su bili mladi igrači iz Slovenije, dok su kod 13-godišnjaka s visokih je 8:1 slavili igrači Ivančice, za koje je tri gola postigao Nikola Ravlić, dva Teo Martinčević, a po jedan Siniša Hrgar, Dario Belač i Gabrijel Hojsak.


Vijest preuzeta sa http://eivanec.com/


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744