KUP ŽNS VARAŽDIN 2019/20

Sjajna pobjeda Ivančice nakon izvođenja 11-teraca u Beletincu

Osmina finala: Bednja - Ivančica
NK Ivančica pobjedom protiv NK Bednje izborila plasman u četvrtfinale KUP-a ŽNS VARAŽDIN 2019/20

Bila je to teška utakmica u kojoj je u prvom poluvremenu domaćin bio bolji da bi u drugom poluvremenu Ivančica preuzela inicijativu i izjednačila rezultat. Utakmica je nakon 90 minuta završila rezultatom 2:2, a na poluvremenu 2:1 za Bednju. Golove za Ivančicu postigli su Leon Gregur i Matija Friščić, a za Bednju Jakov Klopotan i Roberto Bregović.

Nakon toga slijedili su “penali” u kojima je svih 5 Igrača Ivančice postiglo pogotke koje možete vidjeti u video prilogu.

Rezultati utakmica osmina finala kupa ŽNS Varaždin.

04.09.2019. (srijeda) u 17:00 h:

SVETI ILIJA: Obreš – Varteks 0-2
DONJI KUĆAN: Zelengaj – Varaždin 0-6
LUDBREG: Podravina – Nedeljanec 0-3
VRBANOVEC: Dinamo 01 – Drava 5-3 (1-1)
PETRIJANEC: Orač – Novi Marof 1-0
VARAŽDIN: Sloboda-ŠN – Dubravka-Zagorac 3-2
BELETINEC: Bednja – Ivančica 5-7 (2-2)