Sezona 19/20

PROZIVKA i početak priprema prve ekipe NK Ivančice

4. NL Čakovec - Varaždin
NK Ivančica najavljuje početak priprema i prozivku seniorske ekipe.

Ivančica će početak priprema za proljetni dio prvenstva započeti prozivkom u nedjelju, 26. siječnja 2020. godine u klubu s početkom u 15:00 sati.

Da se podsjetimo, Seniori NK Ivančice jesenski dio prvenstva odigrali su vrlo dobro pod vodstvom Ivice Jagetića, zauzevši drugo mjesto na tablici 4. lige, sa osvojenih 27 bodova. Na prvom mjestu trenutno je Bednja iz Beletinca sa 33 boda, a na trećem Dinamo iz Palovca. Da će proljetni nastavak prvenstva biti vrlo napet i neizvjestan, vidjelo se u posljednjoj derbi utakmici 13. kola u kojem je Ivančica protiv Bednje odigrala neriješeno 1:1. U proljetnom dijelu prvenstva Ivančica nastavlja borbu za vrh tablice u istom sastavu što je dodatni pokazatelj zajedništva i timskog duha koji donosi sve više pobjeda.

POZVANI IGRAČI,  SENIORSKO – JUNIORSKA MOMČAD

19. Varga Patrik
  20. Kramar Patrik
  21. Hehet Mateo
  22. Zagorščak Toni (novi u sastavu, prelazak iz NK Varaždin)

PLANIRANI POČETAK NATJECANJA 4. NL ČK-VŽ:
07/08.03.2020. – 31.05.2020. – 13. kola

Popis pripremnih utakmica biti će objavljen do kraja siječnja. U sklopu priprema planira se odigrati do 6 pripremnih utakmica.