4. NL ČK-VŽ

NK Ivančica sa tri pogotka svladala Slogu iz Čakovca

Ivančica - Sloga Čakovec (3:0)
Ivančica proljetni dio sezone započela pobjedom i dobrom timskom igrom .

Lijepim pogocima Dominika Božaka i Zorana Lukavečkog, Ivančica je na domaćem terenu u Ivancu u 14. kolu 4. NL ČK-VŽ, došla do devete  prvenstvene pobjede.

S nova tri boda Ivančica je pod, vodstvom Ivice Jagetića, pobjegla trećeplasiranom Dinamu iz Palovca na tri boda razlike, ukoliko Dinamo (P) sutra na gostovanju ne osvoji nova tri boda od šesto plasirane Mladosti u Svetom Martinu.

Gregur Invest logo

Početna terenska inicijativa Ivančice se isplatila već u sedmoj minuti, kad D. Božak pogađa za 1:0. Gosti su se odlično držali ostatak prvog poluvremena jer golova više nije bilo. U drugom poluvremenu gosti su krenuli odlučno i stvorili nekoliko prilika u prvih 10 minuta no, nakon toga Ivančica ponovo preuzima dominaciju te odličnom akcijom i timskom igrom Zoran Lukavečki pogađa u 58 minuti za 2:0. Do kraja utakmice Ivančica je uspjela održati sve pod kontrolom i potvrditi pobjedu još jednim pogotkom D. Božaka u 89. minuti za 3:0.

Generali - sponzor NK Ivančice

Iduće nedjelje Ivančica je na gostovanju u Jalžabetu gdje Ivica Jagetić očekuje tešku utakmicu jer NK Jalžabet je danas protiv Omladinca (NSR) zabio 5 pogodaka zauzevši 7 mjesto na tablici lige. Utakmica je na rasporedu 15. ožujka u 15:30 sati na stadionu u Jalžabetu.