Momčad U-14 dobila priznanje

Pioniri NK Ivančica Ivanec

Na sjednici Skupštine Zajednice sportskih udruga Grada Ivanca izabrani su najbolji sportaši, ekipe i sportski djelatnici grada Ivanca za 2016. godinu. Momčad U-14 Ivančice Ivanec je tako dobila priznanje za najbolju mladu mušku ekipu jer su ostvarili 26 pobjeda u 26 utakmica u 1. županijskoj nogometnoj ligi. Podjela nagrada i priznanja najboljim sportašima i ekipama, kao i sportskim djelatnicima, bit će krajem siječnja 2017. godine.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744