Juniori Ivančice pobijedili Dubravku-Zagorac

Veterani NK Ivančica Ivanec, NK Mladost Margečan

U subotu, 2. rujna, odigrala se utakmica drugog kola za Juniore. Igrale su momčadi Ivančice i Dubravke-Zagorac, a Ivančica je odnijela pobjedu na domaćem terenu rezultatom 4:3. Prema rasporedu za idući tjedan, Ivančica je u gostima kod Novog Marofa.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744