Juniori Ivančice izgubili od Novog Marofa

NK Ivančica pobijedila Dravu Sveti Đurđ

U subotu, 9. rujna, održala se utakmica trećeg kola za Juniore. Ivančica je igrala u gostima kod Novog Marofa i izgubila rezultatom 2:0. Zbog ovog poraza se nalazi na šestom mjestu tablice lige sa tri boda. Idući tjedan je na rasporedu utakmica sa momčadi Obreš Sveti Ilija.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744