Seniori izgubili od Obreši 3:1

NK Ivančica pobijedila NK Budućnost

U nedjelju, 17.9.2017., odigrala se utakmica petog kola 1. županijske nogometne lige u Sv. Iliji. Utakmicu je sudio Filip Hirš iz Varaždina. Za Ivančicu je pogodak postigao Leon Gregur u 58. minuti utakmice. Josip Vuković je dobio opomenu u 36. minuti utakmice zbog nesportskog ponašanja (prigovor sucu na odluku), dok su isključenje dobila dva igrača – Ivan Geček (dva žuta kartona zbog preoštrog starta, u 39. minuti i 44. minuti)  i Leon Gregur (dva žuta kartona zbog nesportskog ponašanja, u 69. minuti i 82. minuti). Iduća utakmica će se odigrati 24.9.2017. u 16:30 sati između Ivančice i Mladosti Šemovec.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744