Ekipa U-14 izgubila finale na turniru u Vidovcu

U-14 Pan Givova Kup

U nedjelju, 11.2., održan je Pan Givova kup organiziran od strane NK Nedeljanec.  Odigrane su utakmice za prvaka turnira te za treća mjesta u kategorijama pionira, juniora, seniora i veterana. U susretu za prvo mjesto, Podravina je pobijedila Ivančicu rezultatom 5:1.

 


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744