Djeca Ivančice Ivanec među najboljima u Europi

OTVORENJE – U9 EU Championship Salzburg 2018

U9 EU Championship Slazburg 2018
NK Ivančica U9 – djeca, roditelji i treneri sretno su doputovali u Salzburg na U9 EU Championship Slazburg 2018. Pogledajte ceremoniju otvorenja Europskog nogometnog prvensta za djecu do 9 godina starosti, koje se svake godine održava u Slazburgu.

Ove godine na U9 Europskom prvenstvu u Salzburgu sudjeluje 20 zemalja, 70 nogometnih ekipa – ukupno više od 800 malih nogometaša. Među njima je i Hrvatska koju predstavljaju Dinamo, Lokomotiva, Ivančica Ivanec i Bregana.

NK Ivančica igra u skupini F sa ukupno 5 supranika u kojoj igra 4 utakmice.

Skupina F

FC Banik Ostrava (CZ)
SKN ST. Pölten (A)
NK Ivančica Ivanec (HR)
SV Urfahr (A)
SV Wacker Bughausen (DE)

U9 selekcija NK Ivančice: Domninik Pavlina, Leo Habek, Filip Cahunek, Stjepan Habek, Ivan Surjak, Leon Glasnović, Noa Kučej, Luka Golub, Jakov Brežnjak, Vito Mesec, Adam Gašparić, Martin Poljak, Adrian Galić, Dino Kunalić, Alen Kunalić i Petar Hojsak.

Selekciju vodi i trenira Dražen Belcar, a u Salzburgu mu pomaže i Tomislav Jagić, kapetan seniorske ekipe.NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744