Ivančica Čevo 2:0

KUP – Ivančica pobjeđuje u prva dva kola

KUP
Seniori Ivančice Ivanec uvjerljivo pobijedili NK Sračinec u 1. kolu rezultatom 5:0, a u 2. kolu pobijedili NK Čevo 2:0

Seniori Ivančice Ivanec uvjerljivo pobijedili NK Sračinec u 1. kolu rezultatom 5:0, a u 2. kolu pobijedili su NK Čevo 2:0 (Darko Jagić i Viktor Eršegović)


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744