Produženje roka za prijavu na turnir U9/10 KUP Ivanec do 20. siječnja

Zbog velikog interesa klubova koji se nisu stigli prijaviti, produžuje se rok za prijavu na turnir U9/10 KUP Ivanec 2019 do 20.01.2019. godine.

Na slici iznad možete vidjeti veliku sportsku dvoranu Srednje škole Ivanec u kojoj će se igrati MALONOGOMETNI TURNIR U9/10 KUP – IVANEC 2019.

 

 

 

 


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744