EFCO –10 KUP IVANEC 2019

VARTEKS osvojio U10 KUP – IVANEC 2019

Organizator: NK Ivančica Ivanec
ŠKOLA NOGOMETA NK IVANČICE IVANEC zajedno s roditeljima ovog je vikenda 26. i 27. siječnja, uspješno organizirala dva međunarodna malonogometna turnir „EFCO – U9/10 KUP IVANEC 2019“ za igrače rođene 2009. i 2010. godine.

EFCO – U10 KUP IVANEC 2019

U nedjelju 27.1.2019. na “EFCO – U10 KUP IVANEC 2019″ turniru nastupilo je 10 ekipa, a naslov je osvojila ekipa NK VARTEKS VARAŽDIN u sastavu: Luka Tomašić, Marko Tomašković, Dino Protrka, Borna Murić, Fran Marčec, Matej Ježovita, Ivan Habek, Alen Tuk i Matej Vugrin (trener: Dominik Matučec).

NK IVANČICA nastupila je sa 2 U10 ekipe: NK IVANČICA – PLAVI i NK IVANČICA TAMNO PLAVI. Obje ekipe pokazale su vrlo dobre rezultate od kojih su PLAVI pobijedili NK ZAGREB 2 (4:1), zatim protiv Varteksa izgubili  2:0, da bi u trećoj utakmici pobijedili  NK ZAGREB 3 (1:0). U četvrtoj utakmici  NK VARAŽDIN PLAVI je bio bolji i zasluženo pobijedio rezultatom (3:1). Za ekipu NK IVANČICA – PLAVI  nastupili su: ADAM GAŠPARIĆ, FILIP CAHUNEK, LEO HABEK, DOMINIK PAVLINA, NOA KUČEJ, JAKOV BREŽNJAK, LEON GLASNOVIĆ, LUKA GOLUB, VITO MESEC i ALEN KUNALIĆ.

NK IVANČICA TAMNO PLAVI u prvoj utakmici nisu imali sreće jer ih je pobijedio NK Varaždin Narančasti (1:0). Drugu utakmicu odigrali su nerješeno protiv NK SRAČINEC (1:1), u trećoj je bolja bila NK SLATINA (2:0), a u četvrtoj je zasluženu pobjedu odnio ZAGREB 1 (2:0). Za NK- IVANČICU u ekipi  Tmano plavi nastupili su: LEON ĐURA, DINO KUNALIĆ, SANDRO STRELEC, FILIP KOKOTEC, IVAN SURJAK, DAVID ROGINA, PETAR HOSJAK, EMERIK BUŠNJA i FRAN GRĐAN.NK VARTEKS je u polufinalu bio bolji od NK ZARGEB 1 rezultatom 3:2, da bi u finalu pobijedio NK SLATINU iz Slovenije 1:0.

Treće mjesto osvojio je NK VARAŽDIN PLAVI, koji je u susretu za treće mjesto pobijedio NK ZARGEB 1 s 2:1.

Najboljim golmanom turnira proglašen je LUKA TOMAŠIĆ – NK VARTEKS, najbolji strijelac je KARLO LEVANIĆ – 6 pogodaka NK VARAŽDIN, dok je najbolji igrač AMADEJ FILIPČIĆ – NK SLATINA (SLO).

U natjecanju pucanja penala najbolji je bio JAKOV BREZNJAK, a najbolji golman na raspucavanju penala bio je ADAM GAŠPARIĆ.

Nagrade je najboljim pojedincima i momčadima podijelio Josip Grđan, predsjednik NK Ivančice Ivanec, zahvalivši se pritom svim roditeljima i donatorima na sudjelovanju u organizaciji jednog od najboljih i najljepših turnira koje su do sada imali prilike posjetiti. Sportski dio vodio je prof. Damir Friščić, sportski direktor NK Ivančice.ORGANIZATOR – NK IVANČICA zahvaljuje svim roditeljima, sponzorima i donatorima:

CONEXIN d.o.o., GENERALI, Trgovina CHIBO, HOTEL ORION, KERAMIKA MECENA, OČNI CENTAR d.o.o., ELCON d.o.o., Pekara KLAS, VUGRINEC d.o.o., Trgovina MARICA, Donator Dijana HABEK, Frizerski salon SENSUAL, Caffe bar MATRIXSTH d.o.o., Mesnica JUG, Computer Shop HABEK, GEP j.d.o.o., Obrt za strojno žbukanje i fasade, vl. Stjepan Grdak,  Kavana IVANA, Restoran LIPI, TESLA d.o.o.,  Rock Club BAZA DVOJKA, IVANEČKA Pekara, GYM 23, GREGUR – INVEST d.o.o., ZAGREBAČKA BANKA, FRODDO – Ivančica d.d., Krešimir FUTURA, GPT Đurasek, DRVODJELAC d.o.o., HEW i drugi…NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744