Dvije pobjede i remi ekipe U9 u prvenstvenim utakmicama
U9 NK Ivančica 8.5.2019

Djeca U9 NK Ivančice

Ekipa U9 u protekla je dva tjedna odigrala tri prvenstvene utakmice. U utakmici protiv NK Varaždina ostvarena je pobjeda od 4:1, strijelci su bili Martin Korpar, Filip Cahunek, Filip Ravlić i Alen Kunalić. Utakmica protiv ekipe Novog Marofa završila je rezultatom 0:0, dok je protiv ekipe ŠN Slobode Varaždin ostvarena pobjeda od 1:0, strijelac je bio Filip Ravlić. Do kraja prvenstva ostala su dva kola, naši dečki igraju protiv NK Podravine i NK Varteksa, te se trenutno nalaze na drugom mjestu prvenstvene tablice.  Dodajmo da je u utorak 07.05.2019. odigrana i prijateljska utakmica protiv NK Lepoglave na kojoj su nastupili i igrači iz ekipe u7, te je ostvarena pobjeda od 4:2.
NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744