Ivančica Virovitica 3:2

Kadetska momčad Ivančice pobjedila Viroviticu

Kadeti NK Ivančice
Ivanečki Kadeti nadigrali svoje vršnjake iz Virovitice.

U zaostaloj utakmici 13. kola Prve NL Središte Sjever ivanečki kadeti upisali su pobjedu 3 -2 protiv svojih vršnjaka iz Virovitice.

Iako su na poluvrijeme otišli u rezultatskim minusom od 0-2, mlade ivanečke nade u nastavku su uspjele preokrenuti susret u svoju korist te zasluženo slaviti.

Najbolji igrač utakmice bio je Elvis Martinčević postigavši 2 pogotka u 46 i 50 min, a treći pogodak za Ivančicu zabio  je Filip Kolarić u 70 min.

U premijernom nastupu u spomenutoj lizi, kadeti su sezonu završili na 9. mjestu.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744