Veterani NK Ivančica – Navijači 3:2 (revijalna utakmica)

Veterani NK Ivančica Ivanec

Na ivanečkom Gradskom stadionu odigrana je revijalna i nadasve atraktivna utakmica između momčadi veterana Ivančice i Navijača.

Utakmica je završila pobjedom veteranske momčadi Ivančice sa rezultatom 3:2, strijelci za pobjednike bili su Ivica Surjak, Gordan Hudoletnjak i Tomica Matučec, a za Navijače, koji su se pokazali kao ‘tvrd orah’, Marko Buder i Filip Šagij.

Prvenstvo u 1. županijskoj nogometnoj ligi veterana započinje u ponedjeljak, a Ivančica je u 18 sati domaćin Rudaru 47.

NK Ivančica Ivanec veterani


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744