Juniori Ivančice poraženi od Bednje

NK Ivančica škola nogometa

U subotu, 26. kolovoza, odigrala se utakmica prvog kola za Juniore. Ivančica je igrala protiv Bednje i izgubila 2:1. Zbog ovog poraza je tako zasjela na sedmo mjesto u tablici lige, a sljedeći vikend je prema rasporedu utakmica sa momčadi Dubravkom-Zagorac.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744