Pobjeda veterana Ivančice

NK-Ivančica---2016-seriozno

Veterani Ivančice pobijedili su Rudar 47 iz Donjeg Ladanja sa 3:2 u utakmici 1. kola Županijske veteranske lige Varaždin, koja je odigrana na ivanečkom Gradskom stadionu.

Za Ivančicu pogotke su postigli Ivica Surjak, Tomica Matučec i Danijel Varga, a igrom se istaknuo i Danijel Kozulić koji je ujedno bio i asistent za dva pogotka.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744