Mlađi pioniri Ivančice izgubili od Međimurja

NK Ivančica Ivanec - NK Mladost Ždralovi

U subotu, 9.9.2017., u 10 sati se odigrala utakmica trećeg kola Mlađih pionira “A”.  Za Ivančicu je pogotke ostvario Jakov Grokša, u sedmoj i devetoj minuti. Ivančica je vodila 2:1 u poluvremenu, ali nakon poluvremena je momčad Međimurja ostvarila još tri pogotka te je Ivančica izgubila 2:4 . Utakmicu je sudio Kruno Ratković iz Ljubešćice. Iduća utakmica se igra 16.9.  u 10 sati u Koprivnici između momčadi Slaven Belupo i Ivančice.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744