Stariji pioniri Ivančice odigrali 1:1 s Međimurjem

Pioniri NK Ivančica Ivanec

U subotu, 9.9.2017., u 11 sati se odigrala utakmica trećeg kola Pionira “A”. Već u drugoj minuti je za Ivančicu pogodak ostvario Sven Hrgar, a u šestoj minuti Patrik Varga te je tako Ivančica vodila 2:0 sve do 57. minute utakmice. U 68. minuti je momčad Međimurja ostvarila još jedan pogodak te je utakmica završila neriješeno. Utakmicu je sudio Kruno Ratković iz Ljubešćice. Iduća utakmica je na rasporedu 16.9. u 10 sati u Koprivnici, a igraju Slaven Belupo i Ivančica.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744