Ivančica - Podravac Kitro

Pobjeda seniora Ivančice u Sesvetama 4:0

Drugo kolo 1. ŽNL – Seniori 18/19
Seniori Ivančice pobijedili u Sesvetama L. Podravac Kitro rezultatom 4:0. Pogledajte video kako je lopta pogodila kamermana u izvođenju jedanaesterca.

Bila je to rovovska borba u prvom poluvremenu u kojem je, 3 minute prije kraja, dosuđen jedanaesterac kojeg uspješno realizira Leon Gregur (video snimka). Na samom kraju prvog dijela, u 45 minuti Viktor Eršegović postiže pogodak i povećava vodstvo Ivančice na 2:0.

U drugom poluvremenu Podravac Kitro nije uspio realizirati nekoliko prilika i u 65 minuti suđen je novi kazneni udarac za Ivančicu kojeg L. Gregur nije uspio realizirati. No, novim napadom Ivančice u 70 minuti, Viktor Eršegović ponovo pogađa protivnički gol i Ivančica vodi 3:0. U 73 minuti V. Eršegović odlazi na klupu, a mijenja ga David Magdić koji u 87 minuti, pogotkom vodi Ivančicu u pobjedničko slavlje rezultatom 4:0. Od igrača Ivančice žuti karton dobio je Josip Vuković u 77 minuti, zajedno sa Mariom Vukovićem, igračem NK Podravac Kitro.