Pripremne utakmice

Najava početka priprema za proljetnu sezonu!

Trener Damir Friščić
Trener seniorske momčadi D. Friščić najavljuje početak priprema!

Prozivka je zakazana za 10. veljače 2019. godine u sportskoj dvorani SŠ Ivanec u 9:30 sati.

Popis igrača sa svim pojačanjima biti će objavljen prije početka priprema koje će u potpunosti biti održane u Ivancu i okolici. U sklopu priprema biti će odigrano 5 pripremnih utakmica sa izuzetno atraktivnim i snažnim protivnicima.

Dan Datum Igraju Mjesto Satnica Vrsta terena
Subota 16.02. RUDAR (MS) : IVANČICA  Kašina 14:00 (umjetna trava)
Nedjelja 17.02. SLOGA (ČK) : IVANČICA  Lendava (SLO) 16:00 (umjetna trava)
Nedjelja 24.02. KAŠINA : IVANČICA Kašina 12:00 (umjetna trava)
Subota 02.03. IVANČICA : POLET (SMnM) Ivanec 15:00
Subota 09.03. IVANČICA : VIDEM (SLO) Ivanec 15:00

NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744