1. ŽNL, SEZONA 2018/2019 – PROLJEĆE

DOMINIK BOŽAK U IVANČICI !

Pojačanja - seniori NK Ivančice
Dominik Božak vodeći strijelac 3. Slovenske lige danas je potpisao za NK Ivančicu

Nakon dolaska Renata Vrbanića, Elvisa Martinčevića i Dragoljuba Jerebića, uprava NK Ivančice Ivanec vratila je u svoje redove, nakon 5 godina, sjajnog napadača Dominika Božaka, vodećeg strijelca 3. Slovenske lige, koji je danas potpisao za naš klub. Sa tim pojačanjima značajno je pojačan igrački kadar seniorske momčadi za proljetni dio prvenstva.
NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744