Mladost Margečan - Ivančica Ivanec

Utakmica Ivančica – Mladost Margečan ove subote u 18h

Pripremna utakmica
Sjajna prijateljska utakmica u kojoj ćemo zasigurno gledati vrhunski nogomet koji je prije svega priprema Ivančice za polufinale KUP-a.

U subotu 25. srpnja 2020. seniori NK Ivančice igraju pripremnu utakmicu protiv Mladosti u Margečanu u 18h. Utakmica domaćih klubova sigurno će privući interes domaće publike koja uvijek voli vidjeti domaće igrače u akciji i prijateljskoj utakmici. Mladost je uvijek bila respektabilan protivnik koji, iako igra nižu ligu od Ivančice, na domaćem terenu uvijek daje maksimum i rezultat je uvijek neizvjestan.

      Gregur Invest logo

Biti će to sjajna prijateljska utakmica u kojoj ćemo zasigurno gledati vrhunski nogomet jer Ivančica pod vodstvom novog trenera M. Mendaša testira svoje mogućnosti i spremnost za novu sezonu u 4. nogometnoj ligi ČK-VŽ.

Generali - sponzor NK Ivančice

Protekloga vikenda Ivančica je odigrala prvu pripremnu utakmicu u Cestici protiv NK Polet i sa uvjerljivom pobjedom (0-3) i 3 pogotka Božaka, Vusića i Hehet A. krenula u pozitivnom smjeru sa pripremama.

Nakon prve pripremne utakmice, pozivamo vas da podržite Ivančicu na utakmicama prema sljedećem rasporedu, a posebno u polufinalu KUP-a koji će se igrati 01.08. u Petrijancu protiv NK Orač. Ukoliko Ivančica pobijedi u polufinalu, za očekivati je da će se finale KUP-a igrati u Ivancu 05.08.2020. godine protiv prvoligaša NK Varaždina.

 

Dan  Datum Igraju Mjesto Satnica Utakmica
Subota 25.07.2020. NK Mladost : NK Ivančica Margečan 18:00 Pripremna
Nedjelja 26.07.2020. NK Ivančica : NK Bratstvo Kunovec Ivanec 18:00 Pripremna
Subota 01.08.2020. NK Orač : NK Ivančica Petrijanec 18:00 KUP  19/20 (polufinale)
Srijeda 05.08.2020. ________________ : NK Varaždin još nije određeno 17:30 KUP 19/20 (finale)
Subota 08.08.2020. NK Rrazvitka : NK Ivančica Čičkovina 18:00 KUP 20/21
još nije dogovoren termin NK Varteks : NK Ivančica Varaždin 18:00 Pripremna
Subota 15.08.2020. NK Ivančica : NK Dubravka Zagorec Ivanec 17:30 1 Kolo prvenstva 20/21
Subota 22.08.2020. NK Centrometal: NK Ivančica Macinec 17:30 2 Kolo prvenstva 20/21

  Obrt za strojno žbukanje i fasade, vl. Stjepan Grdak

Prva prvenstvena utakmica počinje 15.08.2020. u 17:30 sati na domaćem terenu u Ivancu protiv Dubravke Zagorec.

Seniori Ivančice počeli su s pripremama za novu sezonu u Četvrtoj nogometnoj ligi skupina Čakovec – Varaždin pod vodstvom novog trenera Miroslava Mendaša, dugogodišnjeg trenera Škole nogometa NK Ivančice. Stalnim usavršavanjem i stjecanjem licence UEFA B, Mendaš je imenovan trenerom prve momčadi. Kao vođa ekipe očekujemo da će prvoj ekipi donijeti svježinu mladosti i iskustva koja se će se boriti za vrh tablice.

Miroslav Mendaš - trener NK Ivančice
Miroslav Mendaš – trener NK Ivančice

Kada je u pitanju igrački kadar, u prijelaznom roku Ivančica je dobila novog golmana Marka Posavca iz Varaždina, a Andreić svoju karijeru nastavlja u inozemstvu. Svi drugi igrači iz prethodne sezone ostali su u klubu što potvrđuje snagu i zajedništvo NK Ivančice.

 

 

 


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744