Mladost Margečan - Ivančica Ivanec (1:2)

Pobjeda Ivančice 1:2 u Margečanu protiv Mladosti

Pripremna utakmica
Ivančica na mokrom i skliskom terenu sa novim trenerom nadigrala Mladost u Margečanu.

Nogometaši Ivančice pobijedili Mladost u Margečanu 1:2 u pripremnoj utakmici.

Utakmica je odigrana po prekrasnom sunčanom i toplom vremenu, nakon obilne kiše koja se zadržala na terenu i pomalo otežavala igru. U prvom poluvremenu Ivančica je bila premoćna i poluvrijeme je završilo 0:1 pogotkom D. Božaka. Domaćin je igrao dosta grubu igru te je Ivančica imala priliku poentirati iz 2 jedanaesterca, ali kapetan T. Jagić pogodio je prečku, a drugi jedanaesterac zabio je Lukavečki. Nakon niza odlično tehnički odigranih napada, domaćin je u prvom poluvremenu imao sreće jer je lopta pogađala stative, prečku, ali u drugom poluvremenu Mladost se probudila i postigla jedan pogodak.

  Obrt za strojno žbukanje i fasade, vl. Stjepan Grdak

Tijekom drugog poluvremena proigrali su mladi igrači Ivančice te je domaćin dobio šansu za izjednačenje odigravši nekoliko dobrih akcija, ali bez pogodaka. Utakmica je protekla u prijateljskom ozračju, iako je bilo nekoliko manjih ozljeda kod igrača NK Ivančice, a posebno kod mladog T. Zagoršćaka koji se nakon ozljede brzo oporavio.

Današnji sastav seniorske ekipe NK Ivančice: Marko Posavec, Nikola Kolarek, Ivan Vinceković, Darko Jagić, Alen Kostanjevac, Tomislav Jagić, Zoran Lukavečki, Leon Gregur, Dominik Božak, Patrik Varga, Matija Friščić, Marko Žuliček, Toni Zagorščak, Niko Stolnik, Marget Piskač, Antonio Hehet, Leon Vuglač, Mateo Hehet, -Elvis Martinčević, Patrik Kramar, Nikola Kolarek, Neven Vukman, Eduard Vusić, Karlo Božinić i Mihael Osmanović.

Generali - sponzor NK Ivančice

Miroslav Mendaš, trener NK Ivančice zadovoljan je igrom u prvom poluvremenu, iskoristio je priliku da testira strategije za polufinale KUP-a 19/20 koji Ivančica igra u Petrijancu  iduće subote 01.08.2020. u 18 sati.

Na terenu je bilo vidljivo da igrači Ivančice odlično vladaju loptom i igrom, ali još nisu dovoljno precizni i potrebno je još nekoliko utakmica kako bi se vratili u formu. Vjerujemo da je za preciznost danas ključnu ulogu odigrala kiša koja je natopila teren tako da su igrači povremeno klizili kao na ledu, a mokru loptu puno je teže spremiti u mrežu te je zato pogađala stative i prečku gola NK Mladosti. Jesenski dio prvenstva biti će vrlo interesantan jer Ivančica želi biti u vrhu tablice 4. lige ČK-VŽ, a čini se po igračkom kadru da, novom treneru Mendašu, to neće biti težak zadatak.

      Gregur Invest logo

Pozivamo sve navijače da podrže Ivančicu iduće subote u polufinalnoj utakmici protiv Orača, a već sutra 26.07.2020. u 18 sati Ivančica na domaćem terenu u Ivancu igra prijateljsku/pripremnu utakmicu protiv NK Bratstvo Kunovec.

 

Dan  Datum Igraju Mjesto Satnica Utakmica
Subota 25.07.2020. NK Mladost – NK Ivančica 

(1 : 2)

Margečan 18:00 Pripremna
Odgođena NK Ivančica : NK Bratstvo Kunovec Ivanec Odgođena
Subota 01.08.2020. NK Orač : NK Ivančica Petrijanec 18:00 KUP  19/20 (polufinale)
Srijeda 05.08.2020. ________________ : NK Varaždin još nije određeno 17:30 KUP 19/20 (finale)
Subota 08.08.2020. NK Rrazvitka : NK Ivančica Čičkovina 18:00 KUP 20/21
još nije dogovoren termin NK Varteks : NK Ivančica Varaždin 18:00 Pripremna
Subota 15.08.2020. NK Ivančica : NK Dubravka Zagorec Ivanec 17:30 1 Kolo prvenstva 20/21
Subota 22.08.2020. NK Centrometal: NK Ivančica Macinec 17:30 2 Kolo prvenstva 20/21

NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744