Ivančica Ivanec - Bratstvo Kunovec

Danas u 18h pripremna utakmica Ivančica – NK Bratstvo Kunovec u Ivancu

Pripremna utakmica
Ivančica večeras ugošćava sjajnu momčad iz Koprivničkog Ivanca - očekujemo odličnu utakmicu!

Pozivamo sve navijače i ljubitelje nogometa na pripremno/prijateljsku utakmicu seniora NK Ivančice protiv NK Bratstvo Kunovec koju danas igraju u Ivancu u 18 sati. NK Bratstvo dolazi nam iz Općine Koprivnički Ivanec, naselja Kunovec, sjajna su momčad koja je prošlu sezonu završila na 2. mjestu 1. ŽNL. Općina Koprivnički Ivanec na svom području ima 5 klubova i dugogodišnju nogometnu tradiciju iz koje su stasali brojni kvalitetni igrači koji su igrali u Dinamu i inozemstvu, a neki od njih su se vratili i dolaze danas sa svojim Bratstvom u Ivanec. Očekujemo odličnu pripremnu utakmicu, veći broj gledatelja jer vrijeme će biti idealno za uživanje u dobrom nogometu.

Detaljnije o NK Bratstvu Kunovec provjerite na stranici Facebooka i na stranici općine:

 

“NK Bratstvo” Kunovec

 


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744