NK Orač - NK Ivančica Ivanec

Ivančica danas igra polufinale KUP-a u Petrijancu

Polufinale KUP-a 2019/20
NK Orač u Petrijancu s nestrpljenjem očekuje NK Ivančicu koja blista mladošću i snagom.

Pozivamo sve navijače i ljubitelje nogometa na utakmicu u kojoj se ivančica danas bori za finale KUP-a u kojem ju očekuje prvoligaš NK Varaždin. Utakmica je na rasporedu danas u 18 sati u Petrijancu. Očekujemo odličnu utakmicu, veći broj gledatelja jer vrijeme će biti idealno za uživanje u dobrom nogometu. M. Mendaš trener NK Ivančice očekuje oštru borbu jer NK Orač je snažna ekipa i ništa ne prepušta slučaju s obzirom da protivnička ekipa igra na domaćem terenu, a utakmice KUP-a često donose iznenađenja.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744