NK Orač - NK Ivančica Ivanec (0:2)

Pobjedom u Petrijancu, Ivančica izborila finale KUP-a protiv NK Varaždina

Polufinale KUP-a 2019/20
Najveći uspjeh seniora NK Ivančice u posljednjih 8 godina, nakon osvajanja županijskog nogometnog kupa 2012. godine.

Finalna utakmica KUP-a igra se za nekoliko dana u Ivancu, srijeda, 05.08.2020. u 17:30 sati. Ivančica će na domaćem terenu u Ivancu ugostiti prvoligaša NK Varaždin.

Pozivamo sve navijače da dođu na finale KUP-a koje Ivančica igra na domaćem terenu u Ivancu jer u KUP utakmicama uvijek postoji šansa za pobjedu. Uz dobru podršku navijača Ivančica će imati igrača više!

Generali - sponzor NK Ivančice

Jučer, 01.08.2020. u Petrijancu je bilo napeto, naročito u prvom poluvremenu koje je završilo 0:0. NK Orač pružao je odličan otpor, ali u drugom poluvremenu, odlično ubačena lopta u napad, D. Božak u 57. minuti zabija i Ivančica vodi 0:1. Sljedeći pogodak  u 77. minuti susreta iz slobodnog udarca za Ivančicu pogađa kapetan T. Jagić što je bio i konačan rezultat 0:2 koji je Ivančicu odveo u finale KUP-a.

Sastav seniorske ekipe NK Ivančice u Petrijancu bio je: Marko Posavec, Nikola Kolarek, Ivan Vinceković, Darko Jagić, Alen Kostanjevac, Tomislav Jagić, Zoran Lukavečki, Dominik Božak, Patrik Varga, Matija Friščić, Marko Žuliček, Toni Zagorščak, Niko Stolnik, Marget Piskač, Antonio Hehet, Leon Vuglač, Mateo Hehet, -Elvis Martinčević, Patrik Kramar, Nikola Kolarek, Neven Vukman, Eduard Vusić, Karlo Božinić i Mihael Osmanović.

Miroslav Mendaš, trener NK Ivančice očekivao je tešku utakmicu jer u KUP-u uvijek ima iznenađenja iako NK Orač igra 2. ŽNL Varaždin, ali je igrom u prvom poluvremenu pokazao da može dostojno parirati Ivančici. Bio je to i uspješan start novom treneru NK Ivančice Miroslavu Mendašu.

Gregur Invest logo

Dan  Datum Igraju Mjesto Satnica Utakmica
Srijeda 05.08.2020. NK Ivančica: NK Varaždin Ivanec 17:30 KUP 19/20 (finale)
Subota 08.08.2020. NK Rrazvitka : NK Ivančica Čičkovina 18:00 KUP 20/21
još nije dogovoren termin NK Varteks : NK Ivančica Varaždin 18:00 Pripremna
Subota 15.08.2020. NK Ivančica : NK Dubravka Zagorec Ivanec 17:30 1 Kolo prvenstva 20/21
Subota 22.08.2020. NK Centrometal: NK Ivančica Macinec 17:30 2 Kolo prvenstva 20/21