NK Ivančica 2010. – danas

NK Ivančica pobijedila Dravu Sveti Đurđ
Kako klub izgleda danas?

Zbog odlaska glavnog sponzora (Gregur-invest & CO.) u proljeće 2013., kompletna seniorska momčad tijekom ljetnog prijelaznog roka napustila je klub. Klub je tada uz dozvolu HNSa i ŽNSa zamrznuo status seniora na godinu dana te se okrenuo radu s mladima pa je tako klub bio spašen od nestajanja. Ta neželjena situacija u dugogodišnjoj povijesti  kluba iznjedrila je spasonosno i jedino ispravno rješenje, a to je  okretanje brojnoj djeci koja žele igrati i vole nogomet. Od tada se posebna pažnja posvećuje školi nogometa i mladima koji dolaze. Vraćanje je bilo vrlo mukotrpno i teško, ali sada nakon četiri  godine velikog odricanja i samoprijegora nove uprave i uz veliku podršku brojnih roditelja i obitelji, klub se definitivno vratio pa se danas ponovno takmiči  kompletan pogon od čak 8 momčadi  i to:  u 1. RNL HNSa 3 selekcije (U-10, U-12 i U-14) igraju s najboljim klubovima sjeverozapadne Hrvatske (Slaven-Belupo Koprivnica, Varaždin, Međimurje Čakovec, Bjelovar, Virovitica… ) – prvi i drugi državni rang za te uzraste,  5 selekcija igra  u  1.ŽNL i to POČETNICI (U-8, 2 selekcije),  JUNIORI te SENIORI i VETERANI te je  sve skupa danas u sustavu takmičenja cca 150 igrača.  Uz njih, tijekom godine trenira i traži sebe u nogometu prosječno cca 40-tak djece te slijedom toga klub u svojem trenažnom i igračkom procesu stalno ima cca 200 aktivnih igrača od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je danas vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana upravo tom kadrovskom posloženošću, a što je uočeno i u bitnim strukturama unutar grada Ivanca (politika, ZŠUa, sponzori i donatori…). Također vrijedi istaknuti da je „roditeljska“ uprava koja je iznijela zadnje teške godine dobila potvrdu ispravnog rada na izbornoj Skupštini kluba koja je održana 11.06.2017., gdje je klub dobio novu vrlo kvalitetnu upravu na čelu s predsjednikom Josipom Grđan, a što klubu garantira lijepu i mirnu perspektivu.

 


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744