Pioniri (U-14) Ivančice izgubili od Bjelovara

U-8 NK Ivančica Ivanec - Prvaci županije
Utakmica šestog kola Pioniri “A”

U subotu, 30.9.2017., u 11 sati se odigrala utakmica šestog kola Pioniri “A”. Momčad Bjelovara je pobijedila Ivančicu 6:0. Utakmicu je sudio Dino Šuveljak iz Bjelovara. Iduća utakmica je na rasporedu 7.10. u 11 sati u Ivancu, a igraju Ivančica i Pitomača.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744