Mlađi pioniri (U-12) izgubili od Bjelovara

NK Ivančica Ivanec U-12 mlađi pioniri
Utakmica šestog kola Mlađi pioniri “A”

U subotu, 30.9.2017., u 10 sati se odigrala utakmica šestog kola Mlađi pioniri “A”. Utakmica se odigrala na gradskom stadionu u Bjelovaru, a momčad Bjelovara je pobijedila Ivančicu 6:0. Utakmicu je sudio Dino Šuveljak iz Bjelovara. Iduća utakmica je na rasporedu 7.10. u 10 sati u Ivancu, a igraju Ivančica i Pitomača.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744