Početnici (U-10) Ivančice izgubili od Bjelovara

NK Ivančica Ivanec - NK Mladost Ždralovi
Ivančica izgubila utakmicu šestog kola

U subotu, 30.9.2017., u 10 sati se odigrala utakmica šestog kola Početnici “A”. Za Ivančicu su pogotke postigli Stjepan Habek u 14. minuti utakmice i Nikola Ravlić u 40. minuti utakmice. Momčad Bjelovara je bila bolja za 3 pogotka te su tako pobijedili Ivančicu 5:2. Utakmicu je sudio Nino Šimatović iz Bjelovara. Iduća utakmica je na rasporedu 7.10. u 10 sati u Ivancu, a igraju Ivančica i Pitomača.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744