Skupina U-10 ušla u finale!

Dana 30. i 31. prosinca je održan turnir u Novom Marofu, Marofčanec. Skupina U-10 uspjela je izboriti finale pobjedama u skupini te će ovaj vikend, 13.1. u 14 sati, igrati u finalu! U finalu je i skupina U-12 koja igra u 15 sati, a na jutarnjem rasporedu je skupina U-8. Svjesni smo kako imamo velike talente u NK Ivančica te ovaj vikend dođite bodriti mlade nade nogometa!

U galeriji provjerite kako je bilo na turniru.

Također, finale turnira su izborili i ekipa Gregur Investa pobjedom 2:1 protiv ŠD Remetinec.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744