Ekipa djece U9 osvojenim 5. mjestom kvalificirali se na Eurochampionship 2018

NK Ivančica Ivanec: 5. mjesto i kvalifikacija na U9 Eurochampionship 2018

Proteklog vikenda NK Ivančica, sa 2 ekipe U9, nastupila je na prekvalifikacijskom nogometnom turniru u Stockerau kod Beča. Na turniru je igralo 36 ekipa, a Ivančica je izborila 5. mjesto i kvalifikaciju na U9 Eurochampionship 2018, turnir velikog nogometa, koji će se održati od 22. do 24. lipnja 2018. u Salzburgu. Na tom turniru nastupit će 68 ekipa, 18 nacija, 800 djece i 1000 snova! Time su se djeca NK Ivančice Ivanec plasirala među najjače europske klubove jer na turniru će igrati: AJAX AMSTERDAM, SPORTING LISABON, MANCESTER CITY, DINAMO ZAGREB, JUVENTUS TORINO, EVERTON LONDON, RAPID BEČ, CFR CLUJ (Rumunjska), BANIK OSTRAVA, REB BULL SALZBURG, LOKOMOTIVA ZAGREB, SPARTA PRAG, STURM GRAZ, ŽILINA, ADMIRA WACKER i drugi europski klubovi. Na turniru u Austriji djeca su bila u pratnji roditelja, trenera D. Belcara, šefa stručnog stožera D. Friščića i predsjednika J. Grđana. Svi zajedno, ukupno 57 osoba putovali su u velikom autobusu i sretno su se vratili puni dojmova sa prekrasnog izleta na kojem su djeca stekla iskustvo koje im je uvod na nastup na europskom ljetnom turniru.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744