NK Ivančica : Mladost Margečan

NK Ivančica u pripremnoj utakmici pobijedila NK Mladost Margečan

Pripremna utakmica
Četvrto ligaš NK Ivančica na svom terenu je s 3:0 pobijedila županijskog prvoligaša NK Mladost iz Margečana

Nogometaši Ivančice pobijedili su Mladost iz Margečana 3:0 u pripremnoj utakmici odigranoj na domaćem terenu u Ivancu.

Utakmica je odigrana po prekrasnom sunčanom i neobično toplom vremenu, a Ivica Jagetić je u oba poluvremena iskoristio priliku da testira nove strategije te da proigraju mladi igrači i da se u ekipu NK Ivančice uklope nova pojačanja: Toni Zagoršćak i Zoran Lukavečki.

Pogotke za NK Ivančicu postigli su: Dominik Božak (2) i Marko Žuliček (1).

Na terenu je bilo vidljivo da igrači Ivančice još traže svoje pozicije i da je potrebno još nekoliko utakmica kako bi se vratili u formu. Proljeće će biti vrlo borbeno jer Ivančica želi ostati u vrhu tablice, a trenutno drži drugo mjesto na tablici 4. lige ČK-VŽ.

Sponzor: Germania Sport kladionica‎ – Kadionica koja daje više!‎

NK Mladost iz Margečana u prvom poluvremenu igrala je vrlo dobro, iako nisu iskoristili priliku za vodstvo koja im se ukazala sa 10 metara. Na prazan gol NK Ivančice pucao je igrač Mladosti, ali obranio je igrač Ivančice jer je golman Andreić prilikom prve obrane napustio okvir gola.

Iduća pripremna utakmica na rasporedu je ove subote u Murskom Središću protiv  NK Rudar u 15 sati.

Dan  Datum Igraju Mjesto Satnica Utakmica
Subota 22.02.2020. NK Rudar MS : NK Ivančica Mursko Središće 15:00 Pripremna
Subota 29.02.2020. NK Sloboda T : NK Ivančica Tužno 15:00 Pripremna
Subota 07.03.2020. NK Ivančica : Sloga Čakovec Ivanec 15:30 Prvenstvena

Prva prvenstvena utakmica počinje 07.03.2020. u 15:30 sati na domaćem terenu u Ivancu protiv Sloge iz Čakovca.