Trener seniora

Novi trener seniora u NK Ivančici – Rade Herceg

4. nogometna liga ČK - VŽ
Herceg će na klupi Ivančice debitirati ove subote u Ivancu protiv Međimurca.

Nakon 6:0 poraza od Mladost (SM) u 8. kolu 4. HNL Čakovec-Varaždin, nogometaši Ivančice imaju novog trenera. Dosadašnjeg trenera Miroslava Mendaša zamijenit će iskusni Rade Herceg.

Herceg je trener s UEFA PRO licencom te je dosad u trenerskoj karijeri vodio NK Jalžabet, NK Varaždin, NK Međimurje, NK Zavrč, NK Centrometal, NK Obreš, NK Pušćine i mlađe uzrasne kategorije NK Varaždina.

Ivančica nakon 8. kola drži 14. mjesto lige s 7 bodova. Herceg će debi na klupi Ivančice imati u subotu, 10. listopada, na Ivanečkom stadionu u 15:30 sati.

Uprava kluba je djelovala munjevito, a trener Mendaš nastavlja dalje svoj angažman u školi nogometa NK Ivančice gdje sa djecom U15 ima dobre rezultate.

NK Ivančica u posljednjih nekoliko godina značajno ulaže u školovanje novih i stručno usavršavanje postojećih trenera što je višegodišnji proces jer svake godine trener može obaviti usavršavanje za samo jednu licencu. Trenerske licence za koje se treneri mogu školovati i usavršavati u svojoj karijeri obično traju 5 -10 godina jer na raspolaganju imaju sljedeće licence: UEFA PRO, PRO, UEFA A, A, UEFA B, B, C,FUTSAL UEFA B, FUTSAL B, FUTSAL C,  UEFA A,  Vratari A  i Vratari.


NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744